Gülbahar Mah. Şekerciler Sk. No:1 D:6 Şişli/Istanbul
Call Us Today: (0212) 211 22 38

Araç Sigortası

Araç Sigortası

Türkiye’nin en köklü sigorta şirketi ANADOLU SİGORTA , tüm araç sahipleri için araç sigortası çözümleriyle araçlarınızı güvence altına alıyoruz.

Neden Araç Sigortası Yaptırmalısınız?

Trafik sigortası üçüncü kişilere verilecek zararları karşılarken, kasko sigortasında üçüncü kişilere verilecek zararlar ile birlikte sigorta yaptırılan aracın ve içindekilerin uğrayacağı zararlar da teminat altına alınır. Aracınız için tam bir koruma sağlamak için mutlaka araç sigortası güvencesinden faydalanmak gerekir.

TRAFİK SİGORTASI

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.

HESAPLI KASKO SİGORTASI

Hesaplı Kasko Sigortası

Hesaplı Kasko Sigortası “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar.

VOLKSWAGEN KASKO SİGORTASI

Volkswagen Kasko Sigortası

Volkswagen Kasko Sigortası “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile aracınıza ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını sunar.

TAM BAKIM TRAFİK SİGORTASI

Tam Bakım Trafik Sigortası

Tam Bakım Trafik Sigortası ile Anadolu Mini Onarım Hizmeti’nden faydalanabilir, araç bakım ihtiyaçlarınızı ise RS Servis Merkezleri’nde giderebilirsiniz.

PLAZA KASKO SİGORTASI

Plaza Kasko Sigortası

Plaza Kasko Sigortası “Genişletilmiş Kasko”, benzersiz avantajlar ve “tek bir poliçe” ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar.

DİĞER ARAÇ SİGORTA HİZMETLERİMİZ

Diğer Araç Sigorta Hizmetlerimiz

Taraftarı olduğunuz bir çok spor klübüne ait özel araç sigortaları ve diğer tüm araç sigortalarımızı inceleyebilirsiniz.

KASKO SİGORTASI

Kasko Sigortası

Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.

PERT KASKO SİGORTASI

Pert Kasko Sigortası

Pert Kasko Sigortasıyla kasko ana teminat altında belirtilen riskler sonucu aracınızın tam hasara uğraması veya çalınmasına karşı teminat alabilirsiniz.