Gülbahar Mah. Şekerciler Sk. No:1 D:6 Şişli/Istanbul
Call Us Today: (0212) 211 22 38

İşyeri Sigortası

Farklı sektörlere göre hazırlanmış sektörel paket sigortaları Parametre Sigorta’da! İşyerlerinin sektörel bazda farklılaşan ihtiyaçlarını dikkate alarak oluşturduğumuz sektörel paket sigortası ürünlerimiz ile işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir poliçe ile karşılıyoruz. Sektörel bazda oluşturulmuş sigorta poliçelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Neden İşyeri Sigortası Yaptırmalıyım?

Ülkemizde KOBİ ve işyerleri için sigorta güvencesi­ yaşamsal öneme sahiptir. Bu işletmeler, piyasadaki olumsuz gelişmeler ve ekonomik krizlerin yanısıra çeşitli afetler, beklenmeyen olaylar, hasarlar ve kazalar karşısında da varlıklarını yine çok hızlı ve kolayca yitirebilmektedir­ler. Bu nedenle, işyerleriniz için sigorta güvencesi, iç ve dış piyasada etkin ve güçlü bir şekilde yer almanızın temel dayanakların­dan biridir.

İŞYERİ PAKET SİGORTASI

İşyeri Paket Sigortası

İşyerlerinizdeki; mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterileriniz ve çalışanlarınız Parametre Sigorta güvencesinde.

KOBİ PAKET SİGORTASI

KOBİ Paket Sigortası

KOBİ Paket Sigortası, hitap ettiği işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir teminat şemsiyesi altında toplayan sigorta paketidir.

SEKTÖREL PAKET SİGORTALARI

Sektörel Paket Sigortaları

Sektörel Paket Sigortaları, bir çok farklı sektör de hizmet veren kobileri teminat altına almaktadır.