Gülbahar Mah. Şekerciler Sk. No:1 D:6 Şişli/Istanbul
Call Us Today: (0212) 211 22 38

Hakkımızda

Parametre Sigorta Acenteliği Ltd. Şti.

Aldığımız sorumluluğunun professional college essay writers bilincinde, attığımız her adımda önceliğimiz Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak olacaktır.

Acenteliğimiz 2002 yılında Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı Sigorta Acenteliği İktisadi İşletmesi olarak kuruldu. Sigortacılık Kanunundaki değişiklikler sonucu 2015 yılında PARAMETRE SİGORTA ACENTELİĞİ LTD.ŞTİ. ünvanı adı altında faaliyetine devam etmeye başladı.
Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan ANADOLU SİGORTA ile acentelik faaliyetini icra ederek o günden bugüne kadar istikrarlı bir şekilde büyüdü. Bugün Anadolu Sigorta’nın DEVLER LİGİ acenteleri arasındadır. Eğitimli, tecrübeli personeli, güçlü sermaye yapısı satire essay topics ile İstanbul’un ticaret merkezi sayılan Mecidiyeköy’de hizmet vermektedir.

parametre-sigorta
sibel-byrgn-800x488
parametre-sigorta-kurucusu

Parametre Sigorta Acenteliği’ni  sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği bir sigorta markası yapmak ve referans gösterilen değerlerimizi her zaman korumaktır.

Kurumsal değerlerimiz doğrultusunda müşteri odaklı hizmet anlayışı uygulamak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak, doğru risk analizi yapmak ve Türkiye’de sigorta bilincinin artmasını sağlamaktır.

Sigorta Hizmetlerimiz ilgili bilgi alabilir

veya bizi arayabilirsiniz. Telefon : 0 (212) 211 22 38